WYDARZENIA

Moje serce i ciało radośnie wołają do Boga Żywego

Jeśli pragniesz pogłębić swoją relację z Bogiem, nauczyć się uwielbiać Boga poprzez gest i taniec, skorzystaj z zaproszenia. Jeśli pragniesz pokochać siebie i przyjąć siebie jako Dar – przyjedź.

Możemy wypowiadać nie tylko słowa do Boga, ale także mówić do Niego przez nasze ciało. Księga Psalmów mówi: Ciebie pragnie moja dusza, za Tobą tęskni moje ciało (Ps 63,2), albo w innym miejscu: Moje serce i ciało radośnie wołają do Boga Żywego (Ps 84,3). Możemy wypowiadać nasze uczucia poprzez konkretne gesty w tańcu. Mówi ks. Paweł Sobczak – prowadzący rekolekcje: od kilku lat uczestniczę w warsztatach uwielbienia Boga tańcem. Pragnę podzielić się wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. W trakcie rekolekcji zgłębiać będziemy głównie tajniki tańca izraelskiego. Czas rekolekcji może być okazją do pogłębienia akceptacji samego siebie, swego ciała oraz przyjęcia siebie jako daru.

Rekolekcje rozpoczynają się w środę 9 lipca 2014 r. – godz. 17:30 i będą trwać do niedzieli 13 lipca 2014 r. o godz. 15:00. Odbywać się będą w Ośrodku Formacji Świętorodzinnej w Szczytnej. Szczegółowych informacji można zasięgnąć telefonując do księdza rekolekcjonisty pod nr tel: 79707402 lub poprzez pocztę elektroniczną: 1pawso@gmail.com  Na stronie internetowej Misjonarzy Świętej Rodziny można też znaleźć inne zaproszenia na interesujący sposób spędzenia czasu wakacji.

(kk)

Na podstawie: szczytnik.msf.opoka.org.pl

Zobacz także
W rozmodlonej ciszy
Dźwięk duszy w świecie ciszy

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status