WYDARZENIA

O nadziei

Jak mówić o Chrystusie młodzieży, która wychowuje się w epoce smartfonów i Facebooka? Czy ewangelizacją można „zarazić” całe liceum, angażując je w jeden projekt?

Zadanie takie postawił sobie ks. Marcin Uhlik – uczący w jednym z warszawskich liceów, który opowiada, jak >> wraz z młodzieżą przez ten rok szkolny przygotowaliśmy teledysk, z przesłaniem chrześcijańskiej nadziei. Jeden z uczniów sam napisał słowa i skomponował melodię. Jedna z uczennic zaśpiewała, w teledysku wystąpili sami nasi podopieczni. << Teledysk powstał pod patronatem Parafii Rzymskokatolickiej św. Jakuba Apostoła w Warszawie, we współpracy z VII LO im. Juliusza Słowackiego w Warszawie. Jak Wam się podoba takie przesłanie nadziei?

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. W Portalu AKCJA kontynuujemy cykl filmowy, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem.  Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
OCZYMA KS. BPA JÓZEFA ZAWITKOWSKIEGO
Juliada 2013
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status