WYDARZENIA

Powrót Łazarza

Czy gotowy jesteś dziś stać i do Boga wołać za światem? Zabić w sobie samym swój strach? Skoncentrować cały swój zapał, aby kiedy trzeba być tam, gdzie złożono w grobie Łazarza? I zapłakać nad nim jak Pan? Na gapiów wcale nie zważać?  Czy gotowy jesteś dziś stać?

Pytania te słyszymy w nowej piosence Grzegorza Kloca. Jakże żywe są te pytania wobec zdarzeń i spraw, jakich na co dzień jesteśmy bezpośrednimi świadkami czy też dowiadujemy się o nich z mediów. Stawiajmy te pytania sobie najgłębiej w sumieniu.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Ikona
Zapowiedź katechez wielkanocnych głoszonych przez bpa Ignacego Deca
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość