WYDARZENIA

Powrót Łazarza

Czy gotowy jesteś dziś stać i do Boga wołać za światem? Zabić w sobie samym swój strach? Skoncentrować cały swój zapał, aby kiedy trzeba być tam, gdzie złożono w grobie Łazarza? I zapłakać nad nim jak Pan? Na gapiów wcale nie zważać?  Czy gotowy jesteś dziś stać?

Pytania te słyszymy w nowej piosence Grzegorza Kloca. Jakże żywe są te pytania wobec zdarzeń i spraw, jakich na co dzień jesteśmy bezpośrednimi świadkami czy też dowiadujemy się o nich z mediów. Stawiajmy te pytania sobie najgłębiej w sumieniu.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Niech mi się stanie według Słowa Twego!
Wybór prawa czy prawo wyboru?
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status