WYDARZENIA

Prowadź nas Panie łagodnie po zakrętach życia

Dziękuję za wszystkich ludzi, których stawiasz na mojej drodze. I proszę, abym miał odwagę, aby służyć im swoją pomocą.

To zdania z piosenki pt. „Modlitwa kierowcy ciężarówki i osobówki”, jaką publikujemy w naszym cyklu filmowym. Obchodziliśmy wczoraj dzień patronalny Świętego Krzysztofa, zatem warto na chwilę spojrzeć na drogę swojego życia.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Annuarium Statisticum Ecclesiae in Polonia AD 2017
Diecezjalny Turniej Piłki Siatkowej Wspólnot Młodzieżowych
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status