WYDARZENIA

Strażniczka Wiary

W czasie lata jest więcej czasu na modlitewne skupienie. Jest ono nam bardzo potrzebne i nie zawsze przychodzi łatwo, gdy jesteśmy w wirze zajęć i obowiązków. Teraz może będzie nam łatwiej poszukać w sobie miejsca dla Pana i jeszcze bardziej wierzyć w Jego obecność w naszym życiu.

Zdjęcie przedstawia cudowną figurkę Matki Bożej Strażniczki Wiary z Sanktuarium w Bardzie. Zostało wykonane na trasie ubiegłorocznej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. To kolejne ujęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu  Zostań reporterem Portalu AKCJA.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA. Podziel się tym, co widzisz.

Zobacz także
Równi i równiejsi
ROK FRANCISZKA

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość