WYDARZENIA

Zatrzymaj się na modlitwie

Jedni z nas czas lata spędzają w pracy, inni korzystają z wakacji, aby wypoczywać. Jedni i drudzy mogą znaleźć czas, aby nawiedzić Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bazylice Mniejszej pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Bardzie.

Bardzkie Sanktuarium jest pod duszpasterską opieką Ojców Redemptorystów i jest zlokalizowane bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 pomiędzy Wrocławiem a Kłodzkiem. Urlopowa czy weekendowa wyprawa może być tak zaplanowana, aby zatrzymać się w Bardzie na chwilę modlitwy. Bazylika urzeka pięknem swego wnętrza, ale przede wszystkim jest przepełniona aurą skupienia przed Jezusem i Jego Matką. A może po swojej codziennej lub wakacyjnej drodze mijasz inne świątynie, przy których warto na chwilę przystanąć, by powierzyć się Panu…

Kolejne zdjęcie, które publikujemy w serii pod hasłem „Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane z parkingu tuż pod Bazyliką. Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, uchwyć to w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Grozi nam wielka narodowa katastrofa
Azyl

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status