WYDARZENIA

Iskierka

Pod tym sercem jest Boża Iskierka. Nowego życia prorok. Każde nowe życie to miłości iskierka. O każdą tę iskierkę toczy się batalia wielka. Trwa rzeź niewiniątek – tego nie ukryje żaden make’upe. (…) Zawsze wybieraj życie i tego się nie lękaj. (…) Zawsze wybieraj życie, by uwielbić Boga pięknie!

Rapowanie dla życia, dla prawdy i dla wolności – tego utworu nie można tak sobie posłuchać i zapomnieć. Wsłuchaj się w słowa, wpatruj się w każdy obraz najnowszej piosenki rapera ZETAIGREKA. I nie zatrzymaj jej tylko dla siebie – jeszcze dzisiaj przekaż ją dalej. Przesłanie utworu, jaki dzisiaj prezentujemy w filmowym cyklu Portalu AKCJA nie pozostawia nikogo wrażliwego bez potrzeby opowiedzenia się za życiem.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Zapraszamy  Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Nawrócenie muzułmanki
Ochrzczony to znaczy posłany
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status