WYDARZENIA

Iskierka

Pod tym sercem jest Boża Iskierka. Nowego życia prorok. Każde nowe życie to miłości iskierka. O każdą tę iskierkę toczy się batalia wielka. Trwa rzeź niewiniątek – tego nie ukryje żaden make’upe. (…) Zawsze wybieraj życie i tego się nie lękaj. (…) Zawsze wybieraj życie, by uwielbić Boga pięknie!

Rapowanie dla życia, dla prawdy i dla wolności – tego utworu nie można tak sobie posłuchać i zapomnieć. Wsłuchaj się w słowa, wpatruj się w każdy obraz najnowszej piosenki rapera ZETAIGREKA. I nie zatrzymaj jej tylko dla siebie – jeszcze dzisiaj przekaż ją dalej. Przesłanie utworu, jaki dzisiaj prezentujemy w filmowym cyklu Portalu AKCJA nie pozostawia nikogo wrażliwego bez potrzeby opowiedzenia się za życiem.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Zapraszamy  Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wielość powołań
Krzyże, dzwony…
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość