WYDARZENIA

Jak bardzo wierzysz?

Pytanie o wiarę jest aktualne codziennie. Stawiamy je sobie samym i stawiają je inni – sobie i nam. Jako chrześcijanie nieustannie poszukujemy odpowiedzi na pytanie o wiarę. O jej sens, o jej treść. I przede wszystkim o jej wpływ na kształt naszego życia, o głębokość relacji międzyludzkich. I o nasze przywiązanie do Pana Boga.

Widząc coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Tak jak na kolejnym publikowanym w Portalu AKCJA zdjęciu. Zostało wykonane w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Przedborowej koło Ząbkowic Śląskich.

Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Uchwyć w obiektyw aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz i wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Sprawiedliwość czynić i o sprawiedliwość wołać
Modlitewny weekend w Starym Wielisławiu
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status