WYDARZENIA

Kontrowersyjna ustawa powstrzymana

To jeszcze nie ostateczny sukces, ale mimo wszystko z uznaniem pragnę odnotować decyzję Prezydium Sejmu  w sprawie wycofania z porządku obrad Sejmu RP kontrowersyjnego i omawianego w portalu AKCJA projektu ustawy mającej przyjąć ratyfikację konwencji o zapobieganiu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

Kontrowersyjnej, gdyż pod tym pozytywnym szyldem kryją się zapisy zmierzające do zniszczenia instytucji małżeństwa, ingerujące w prawa rodziny, usiłujące  usankcjonować związki partnerskie, w tym również homoseksualne. Trzeba to powtarzać – bo ofensywa propagandy zwolenników takich właśnie rozwiązań przelewa się przez liberalne media i aż kipi w internecie. Bądźmy zatem równie aktywni jak promotorzy zła.  Pamiętajmy, że mamy nad nimi przewagę – stoimy po stronie prawdy. Naszym celem jest ochrona życia i rodziny, podstawowych wartości każdego społeczeństwa.

Ta decyzja sejmu, którą zawdzięczamy Klubowi Prawo i Sprawiedliwość, nie zamyka jeszcze sprawy. Nadal domagajmy się jak najszerszych społecznych konsultacji i nadal protestujmy przeciwko przenoszeniu na polski grunt rozwiązań prawnych, w których bezduszne doktrynerstwo bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.

Halina Szydełko

Prezes Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej

Na podstawie: ak.org.pl

Zobacz także
Święta Rita z Cascia
Modlitewny weekend w Starym Wielisławiu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status