WYDARZENIA

Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości

„Miłosierdzie istotą chrześcijańskiej doskonałości” – tak brzmi hasło Misterium ku czci Świętej Siostry Faustyny Kowalskiej, które odbędzie się w ramach obchodów XXV Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrześcijańskiej w kościele pw. Św. Barbary w Starym Lesieńcu.

Organizatorami spotkania są: Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Boguszowie-Gorcach, ksiądz proboszcz Parafii pw. Trójcy Świętej w Boguszowie-Gorcach oraz Gmina Boguszów-Gorce. Program tego wydarzenia, które będzie miało miejsce w niedzielę 5 października 2014 r.:

godz. 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

godz. 15:10 – Msza Święta z okolicznościowym kazaniem – z udziałem Polaków i Czechów w intencji „Narodów: polskiego i czeskiego oraz o pokój na świecie” – śpiew liturgiczny w wykonajiu chóru STĚNAVAN z Broumova pod dyrekcją Ladislava Šikuta.

godz. 16:30 – wspólna agapa

Serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej.

Henryka Wiaderna

prezes Parafialnego Oddziału

Akcji Katolickiej

w Boguszowie-Gorcach 

Zobacz także
Ojcostwo to dialog
Warsztaty liturgiczno-muzyczne

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość