WYDARZENIA

Bądźcie świętymi!

Święty Jan Paweł II całym swoim życiem zaświadczył o tym, jak piękna jest świętość. Było i jest nam dane widzieć i słyszeć tę cudowną katechezę, jaką na różne sposoby wygłaszał Karol Wojtyła. Nadal możemy sięgać po biografię Papieża z Polski – jednego z nas, aby nabierać tęsknoty i umacniać swoją wolę dążenia do świętości.  

W wambierzyckim sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin jest kaplica Świętemu Janowi Pawłowi II. Znajdują się tam relikwie Papieża i Jego wizerunek, który publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Czynimy to w nawiązaniu do wczorajszego XIV Dnia Papieskiego.

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Boga trzeba słuchać bardziej niż ludzi
Krzyż wbity na Golgocie
Komentarze (1)
  • […] Jana XXIII zostało wykonane w wambierzyckim sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin. Publikujemy je w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status