WYDARZENIA

Barka

O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś. Twoje usta dziś wyrzekły me imię. Swoją barkę pozostawiam na brzegu. Razem z Tobą nowy zacznę dziś łów. 

Pieśń, która towarzyszyła Karolowi Wojtyle, potem Janowi Pawłowi II, a dzisiaj przypomina nam osobę Świętego Papieża – patrona rodzin. Znamy ją wszyscy i w przeddzień kolejnego Dnia Papieskiego, niech jej melodia i słowa zabrzmią na naszych ustach. W cyklu filmowym dzisiaj videoklip z „Barką”.

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Melodia opanowanego ruchu i miłego zapachu
Zaproszenie na Jubileusz 300-lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej
Komentarze (1)
  • […] To kolejny film, jaki prezentujemy Czytelnikom Portalu AKCJA. Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA. […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status