WYDARZENIA

Biblia w 50 słowach

Słowo Pana zapisane w Piśmie Świętym – czytamy, słuchamy i rozmawiamy o tym, co jest w tam napisane. Medytujemy, studiujemy i przekazujemy innym prawdy zawarte w Biblii. Przede wszystkim jednak wierzymy, że poprzez Słowo obecny jest Nasz Pan.

Obejrzyjmy tym razem bardzo krótki wideoklip pt. „Biblia w 50 słowach”. Ujmuje prostota. Wywołuje skupienie. Pozostawia inspirujące wrażenia.

Kontynuujemy w ten sposób nasz filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym pokazujemy filmy zachęcające do duchowej refleksji.

Zobacz także
Żniwo wprawdzie wielkie…
Cel nie uświęca środków
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość