WYDARZENIA

Módl się za nami w godzinę śmierci

Maryjny październik przygotowuje nas do eschatologicznego listopada. Odmawiając „Pozdrowienie Anielskie” prosimy, by Maryja modliła się za nas w godzinę śmierci. Wspomnieliśmy o tym fragmencie modlitwy podczas wczorajszej refleksji Księdza Biskupa Józefa Zawitkowskiego. Dzisiaj, gdy na końcu nowego tygodnia są już pierwsze dni listopada, ufajmy jeszcze bardziej w moc modlitwy zanoszonej przez Maryję do Jezusa.

Kolejne zdjęcie, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA, wykonane w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich może nam w tym rozmyślaniu pomoże…

Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, a może rzuca się Tobie w oczy jakaś nietypowa okoliczność czy też nietypowy detal. Architektura, krajobrazy, świątki, poważne lub zabawne i niezwyczajne drobiazgi. Przydrożne kapliczki, wielkie sanktuaria, znane nam na co dzień kościoły. Sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Opisz i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Tu spotyka się wiara, historia i kultura
Szukaliśmy Boga na ulicach
Komentarze (1)
  • […] Kolejne publikowane przez nasz portal  zdjęcie, wykonane na jednym z cmentarzy – chyba nie jest ważne gdzie… Ile grobów jest zapomnianych? O ilu osobach nikt już nie pamięta? Jak bardzo wszyscy zmarli potrzebują naszekj modlitwy? […]

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status