WYDARZENIA

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna. Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża – módl się za nami grzesznymi. Teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen!

Przeżywamy miesiąc szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Nie zapominamy, że to jest uwielbienie dla Pana naszego, który stał się jednym z nas przez posłuszeństwo i wierność Maryi. We wszystkich świątyniach, przy kapliczkach, w szpitalach, w więzieniach. W naszych domach – niech codziennie zabrzmi „Zdrowaś Maryjo, łaski pełna…”

Zdjęcie wykonane w kościele pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich, jakie publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA niech nam przypomni o wezwaniu do modlitwy różańcowej, jakie skierował do nas niedawno nasz Pasterz – Ksiądz Biskup Ignacy Dec.

Zobacz także
Teraz
Wezwanie do modlitewnej solidarności
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status