WYDARZENIA

Wciąż chcą wprowadzić w Polsce „małżeństwa” homoseksualne

Posłowie na Sejm RP zignorowali 17 000 listów protestacyjnych, które wspólnie wysłaliśmy do przewodniczących największych klubów parlamentarnych. Za sprawą ich głosów została przyjęta kontrowersyjna ustawa „Prawo o aktach stanu cywilnego”, która umożliwi Polakom zawieranie za granicą tzw. „małżeństw” homoseksualnych, a nawet… poligamicznych.

Sejm zrobił to pomimo wyraźnego sprzeciwu opinii publicznej i krytycznych opinii ekspertów odnośnie projektu ustawy. Ostatnią instancją, od której zależy ostateczne przyjęcie lub odrzucenie tego antyrodzinnego i łamiącego konstytucję projektu, jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Do jego głównych obowiązków – na co wskazuje Konstytucja RP, której rozdział 5., art. 126., pkt. 2 stwierdza: >> Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji, stoi na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium. Musimy wywrzeć presję. Naszym obowiązkiem jest przypomnieć Prezydentowi, że naród, który powierzył mu mandat do sprawowania tej godności, z uwagą obserwuje jego poczynania. Przekażmy Bronisławowi Komorowskiemu, że nie zgadzamy się na legalizację przeczących prawu naturalnemu związków i domagamy się zawetowania tej ustawy!

Wyślij protest do Prezydenta RP 

Od Twojego udziału w akcji zależy wiele. Być może to Twój głos będzie tym, który przesądzi o zablokowaniu tej skandalicznej ustawy. Podpisanie protestu zajmie Ci jedynie chwilę. Skutki przyjęcia ustawy „Prawo o aktach stanu cywilnego” mogą zdeterminować całe dziesięciolecia.

(kk)

Na podstawie: protestuj.pl

Zobacz także
Powietrze powinno zostać oczyszczone z ludzkiej lekkomyślności
Ave Maria Jasnogórska

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status