WYDARZENIA

Zaduszki

Pierwsze dni listopada są okresem szczególnie poświęconym pamięci o tych, których „życie zmieniło się, ale się nie skończyło”. Nawiedzamy wielkie nekropolie i maleńkie cmentarze. Zapalamy lampki z myślą o tych, których mogił nie możemy osobiście uczcić. Obejmujemy także i tych, którzy grobów nie mają, których miejsca wiecznego spoczynku są nieznane. Wszystkich zanurzamy modlitwą w Bożym Miłosierdziu.

Kolejne publikowane przez nasz portal  zdjęcie, wykonane na jednym z cmentarzy – chyba nie jest ważne gdzie… Ile grobów jest zapomnianych? O ilu osobach nikt już nie pamięta? Jak bardzo wszyscy zmarli potrzebują naszekj modlitwy?

Zostań reporterem Portalu AKCJA. Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następnie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wszystkiego dobrego na ten święty czas….
Druga szansa
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość