WYDARZENIA

Już tak blisko Boże Narodzenie

Już za kilkadziesiąt godzin nastanie dzień wigilii, a po nim Boże Narodzenie. Choć wokół nas „świąteczny” zgiełk panuje od tygodni, to wiemy, że prawdziwe źródło naszej radości pochodzi ze wspomnienia przyjścia na świat Pana Jezusa. Niech te ostatnie chwile przed obchodami pamiątki zdarzeń sprzed ponad 2000 lat, które zmieniły nie tylko bieg ludzkich dziejów, ale stały się ponad wszystko nowym etapem historii zbawienia, upłyną nam w wewnętrznym skupieniu.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, będących wyrazem więzi z Bogiem – sfotografuj to profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Uchwyć w obiektyw to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary. Wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. Dzisiaj w naszym cyklu fotograficznym zamieszczamy zdjęcie wykonane w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach Śląskich.

Zobacz także
Na skrzydłach orłów
Spotkanie charyzmatyczne w Wałbrzychu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość