WYDARZENIA

Szukaliśmy Boga na ulicach

Teoretycznie żyjemy w katolickim kraju, jednak rzeczywistość okazuje się odbiegać od procentowych słupków.

Obejrzyjcie kolejny film w naszym cyklu. Został zarejestrowany na ulicach Warszawy – stolicy katolickiej Polski. Ekipa ewangelizacyjna Holy Mary Team wyszła z kamerą na ulice Warszawy, aby przekonać się jaka jest faktycznie religijność Polaków. Gdyby był nagrywany tam, gdzie mieszkasz i pracujesz – jak wyglądałyby wypowiedzi pytanych osób? I najważniejsze – jakie są Twoje odpowiedzi?

Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Poddaję się Tobie
Miałby 95 lat…
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość