NAMYSŁY

Gdy śliczna Panna…

Gdy śliczna Panna Syna kołysała, Z wielkim weselem tak Jemu śpiewała. Wszystko stworzenie, śpiewaj Panu swemu. Pomóż w radości wielkiej sercu memu…

Ta jedna z najpiękniejszych kolęd, pełna czułości, tkliwości. Słowa są wyrazem głębokiej wiary ujetej w prostej treści. Posłuchajmy i zaśpiewajmy ją razem z rodzinnym zespołem Golec uOrkiestra, który tę kolędę wykonał na Jasnej Górze.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy  Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
O Stworzycielu, Duchu, przyjdź, niebieską łaskę zesłać racz
Jest czas, aby z@rzucić sieć…
2 komentarze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status