WYDARZENIA

Pro famila?

W minionym roku Szpital Pro – Familia w Rzeszowie zasłynął w całej Polsce z zaciekłości, z jaką ścigał swą położną oraz obrońców życia, protestujących przeciwko dokonywaniu aborcji w placówce odwołującej się dotychczas do systemu chrześcijańskich wartości i autorytetu Kościoła Katolickiego.

Pacjenci wybierający ten Szpital również ze względu na jego promocję z wykorzystaniem wizerunku emerytowanego pasterza diecezji bp. Kazimierza Górnego, poczuli się oszukani. Sale z zawieszonym krzyżem, w których pacjenci mieli czuć się bezpiecznie, w Szpitalu chwalącym się nowo wyświęconą kaplicą, okazały się miejscem zabijania chorych dzieci w okresie prenatalnym. Ponadto, wobec Agaty Rejman, Jacka Kotuli i Przemysława Sycza, alarmujących opinię publiczną o szokujących (w miejscu starającym się uchodzić za bliskie wartościom chrześcijańskim) przypadkach aborcji, szpital przypuścił zmasowany atak z wykorzystaniem wszelkich dostępnych narzędzi prawnych.

Dołączmy do nowej petycji:

http://citizengo.org/pl/szpital-pro-familia-katolicki-czy-aborcyjny

Drodzy Państwo, podpisując tę petycję informujemy dyrekcję szpitala o naszym sprzeciwie wobec kolejnych już jej działań sprzecznych z misją szpitala, misją zawodów medycznych i tym samym pomocą człowiekowi. Nasza petycja zostanie również odczytana w sądzie podczas rozprawy w procesie wytoczonym przeciwko wymienionym obrońcom życia z informacją o tym, ile osób ją poparło! Zmotywujmy nasze rodziny i znajomych. W takiej sprawie nasz sprzeciw wobec zabijania dzieci w fazie prenatalnej możemy przekazać przez liczbę podpisów.

Cieszę się z tego, że nasza grupa ciągle rośnie, że wspólnie walczymy o ochronę godności człowieka: o życie, o rodzinę, o wolność sumienia, o mądre wychowanie. Jestem Państwu ogromnie wdzięczna za odpowiedź na apele o dołączanie do akcji! Jestem Państwu wdzięczna za zaufanie okazywanie poprzez składanie darowizn, dzięki którym nasza wspólna działalność jest możliwa! Każdej osobie, która czyta tę wiadomość, pragnę powiedzieć: dziękuję!

Magdalena Korzekwa

wraz z całym Zespołem CitizenGO

Zobacz także
Monastycyzm
Modlitwa wzajemna

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość