WYDARZENIA

Randka z Jezusem

„Starajcie się, aby w waszym życiu jaśniało światło Chrystusa! Nie czekajcie aż będziecie starsi, by wejść na drogę świętości! Świętość jest zawsze młoda, tak jak wieczna jest młodość Boga. Ukazujcie wszystkim piękno spotkania z Bogiem, który nadaje sens waszemu życiu.” „Patrzcie na Jezusa głębią waszych serc i umysłów! On jest waszym nieodłącznym przyjacielem.” (Św. Jan Paweł II).

Co myślisz o dobrej randce?  Randce z Jezusem…, by Go bardziej poznać… Zadbaj o światło Chrystusa w Twoim życiu…, by jaśniało… zatroszcz się o Bożego Ducha, którego masz w sobie… Jeżeli chcesz w ferie zimowe w sposób wartościowy spędzić czas zapraszamy Cię do Ołdrzychowic Kłodzkich na zimowe rekolekcje, które odbędą się w dniach od 29.01. do 03.02.2015 r.

Będzie to czas spotkania z Bogiem, ale również i z drugim człowiekiem. Czas modlitwy, konferencji, ale również rekreacji i radosnego bycia razem. Duchowym opiekunem tego czasu – zaraz po Duchu Świętym będzie  ks. Mateusz Buczma z Opola, a wspierać go będą S.M. Iwona, S.M. Rita i S.M. Joanna.

Oto krótki plan w dniu rozpoczęcia:

do 15.00 – 15.30 Przyjazd do Ołdrzychowic.

17.00 – Pierwsza wspólna kolacja.

19.00 – Eucharystia.

20.00 – Pogodny wieczór.

Nie zapomnij zabrać ze sobą Pisma Świętego, różańca, notatnika, otwartego serca i dobrego humoru. Z powodu różnych terminów ferii zimowych istnieje możliwość byś mogła uczestniczyć  w niepełnym czasie tych rekolekcji… Zapraszamy Cię…

(kk)

Na podstawie: franciszkanki.pl

Zobacz także
Podpisujemy się dla dobra rodziny
Po prostu wierzę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość