WYDARZENIA

Teraz

Chcecie posłuchać cudownego głosu i spotkać się z niezwykle sympatyczną wokalistką, a przede wszystkim znaleźć się w aurze głębokiej duchowo i pięknej sztuki?  Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość.

Dorota Osińska, którą wielu telewidzów może pamiętać z programu „The Voice of Poland”, wystąpi z programem pod tytułem „Teraz”. Przy okazji promocji najnowszej płyty Doroty Osińskiej usłyszymy zarówno najpiękniejsze utwory z całego jej dotychczasowego repertuaru, jak i kilka akcentów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

Recital Doroty Osińskiej odbędzie się w niedzielę 11 stycznia 2015 r. o godz. 17:00 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi w Ząbkowicach.  Serdecznie zapraszamy – wstęp wolny. I już dzisiaj wstępnie zapowiadamy kolejne fenomenalne wydarzenie artystyczne w tym samym miejscu. W niedzielę 25 stycznia br. do Ząbkowic przyjedzie bowiem Antonina Krzysztoń – mistrzyni poezji śpiewanej. Zapowiada się zatem rewelacyjnie kulturalny styczeń.

Zobacz także
To, co widzisz

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status