WYDARZENIA

Wezwani do modlitwy

Niedziela – dzień Pański. To było wczoraj, ale czy dzień powszedni nie może być także – choć może w innym znaczeniu – dniem Pana? Ależ tak! Dla nas, chrześcijan, codziennie jest czas i miejsce na modlitwę, na oddawanie wszystkiego samemu Panu Bogu.

Niech tak będzie dzięki temu, czego doświadczamy. W domu, w miejscu pracy i wszędzie tam, gdzie przebywamy. W naszym życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym. Gdy się nam dobrze wiedzie i gdy jesteśmy źle sytuowani. Także wtedy, gdy rozpiera nas energia młodości, i gdy starość okazuje się być silniejsza. Także wówczas, gdy jesteśmy zdrowi, szczęśliwi i otoczeni mnóstwem ludzi, ale i wtedy, gdy niedomagamy, cierpimy i doznajemy samotności. Człowiek jest zawsze Dzieckiem Bożym – nigdy nie jest sam.

Zdjęcie, które publikujemy w naszym cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane w Głuszycy – to dzwonnica kościoła parafialnego pw. Chrystusa Króla. Kontynuujemy tym sposobem naszą stałą prezentację zdjęć opisujących miejsca i okoliczności szczególnie inspirujące do wiary. Czytelnicy naszego portalu również mogą tu publikować swoje fotografie. Należy je wysyłać wraz z opisem, tytułem i danymi autora na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
Święty Jan Paweł II patronem Akcji Katolickiej w Polsce
Forum samorządowe – zaproszenie

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość