WYDARZENIA

Fatima w fotografii

Mirosław Maciejewski to wałbrzyski fotograf, który jest autorem wielu poetyckich miniatur multimedialnych: np. „Another World”, „Sahara”, „Smoleńsk”, „Zabolało” i wielu innych. Tym razem będzie można obejrzeć Fatimę przez jego obiektyw.

Swoje prace wystawiał w Wałbrzychu, Wrocławiu, Łodzi, Tarnowskich Górach, Szczawnie Zdroju, i Świdnicy. Nagradzany był w konkursach „Asahicamera” w Japoni. Jest członkiem wałbrzyskiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Wałbrzychu. Mirosław Maciejewski zabierze nas tym razem w podróż do Fatimy, miejsca swojej pielgrzymki, miejsca niezwykłego. Prezentacja opowiada o historii i czasach współczesnych Fatimy, o miejscach, rytuałach i o Portugalii.

Prezentacja multimedialna fotografii pt. „Fatima” odbędzie się w czwartek 26 stycznia 2015 r. o godz. 17:00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Świdnicy (ul. Długa 33). Gorąco namawiamy do obejrzenia.

Zobacz także
Maleńki Jezu
Polska traci!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status