WYDARZENIA

Konwencja sankcjonuje przemoc wobec rodziny

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przesłało do wiadomości Prezes i Zarządu KIAK apel skierowany do parlamentarzystów w związku z zaplanowanym głosowaniem nad ratyfikacją Konwencji Rady Europy o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Zdaniem przewodniczącego stowarzyszenia „przedłożona do dyskusji Konwencja o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej faktycznie jest konwencją sankcjonującą przemoc wobec rodziny.

Kolejny raz Parlament ma dyskutować i głosować zgodę na ratyfikację Konwencji Rady Europy o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Przedłożona do dyskusji Konwencja o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej faktycznie jest konwencją sankcjonującą przemoc wobec rodziny! Wartości, jak religia, kultura, tradycja, honor, na których większość z nas i nasze rodziny budujemy własną tożsamość – wskazywana jest w Konwencji jako źródło opresji. Nakaz promocji niestereotypowych ról seksualnych, homoseksualizmu itd. ma być „lekarstwem” na zło przemocy wobec kobiet. Natomiast najważniejszych wychowawców młodego pokolenia – rodziców – Konwencja wyłącza z ich roli, pod groźbą kar sądowych. To jest przemoc – wobec rodziny!

Przemoc sama w sobie jest złem i należy ją zwalczać, ale nie za pomocą przemocy wobec fałszywie wskazanych oprawców (rodzina, religia, kultura). Polski Naród nie zasługuje na takie traktowanie. Wyrażamy sprzeciw wobec takiego traktowania obywateli i wyborców. Oczekujemy, że wybrani do Parlamentu reprezentanci Narodu zachowają się w tej sytuacji godnie i nie ulegną feministyczno – genderowej władzy narzucającej obce naszej kulturze „standardy” ze świata rewolucji seksualnej i odrzucą  możliwość ratyfikacji obłudnej Konwencji Rady Europy o przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.

Dr n. med.  Kazimierz Kapera

Prezydent Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rodzin Katolickich

Na podstawie: ak.org.pl

 

Zobacz także
Po obradach Rady Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich
Akcja Katolicka wobec ataków na Marsz Niepodległości

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status