NAMYSŁY

To nie gwoździe!

W tej ciszy przebywać wciąż chcę. W tej ciszy daleki świat ten. Ty koisz mój ból, usuwasz mój strach – gdy widzę Cię Zbawco przez łzy. Ja widzę Cię, Jezu mój, tam. Jak wiele masz sińców i ran. Miłości Twej moc zawiodła Cię tam. Uwolnić mnie z grzechów i win.

Znana wszystkim pieśń wielkopostna w wykonaniu Beaty Bednarz z sekwencjami słynnego filmu „Pasja” niech zabrzmi dzisiaj nie tylko przez nasze komputery, ale najbardziej w naszych sercach.

To kolejny klip, jaki prezentujemy w naszym cyklu filmowym. Muzyka i obraz, słowa i gest pomagają utrwalane na video mogą inspirować nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zachęcamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Europo – bądź sobą, obudź się, wstań i służ! (3)
Kościół – Wspólnota jest wciąż jakby niedokończony
Komentarze (1)

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość