WYDARZENIA

24 godziny dla Pana

W piątek 13 marca 2015 r. – na prośbę  papieża Franciszka i w łączności z Ojcem Świętym – na całym świecie w tym także także w świdnickiej katedrze  rozpocznie się całodobowe dzieło modlitewne pt. „24 godziny dla Pana”.

Dzieło polegać będzie na nieprzerwanej 24 godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu połączonej z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty. W katedrze, w piątek od Mszy św.o godz. 18.00, której przewodniczył będzie Ksiądz Biskup Ignacy Dec, rozpocznie się czuwanie modlitewne. Przez całą dobę, także w godzinach nocnych, będą je prowadziły delegacje poszczególnych świdnickich parafii. W trakcie adoracji kapłan będzie pełnił dyżur w konfesjonale. Czuwanie zakończy się 14 marca, w sobotę, Mszą św. w o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Adam Bałabuch.

Zachęcamy do włączenia się w to papieskie dzieło modlitwy, zapraszamy do wspólnej wielkopostnej adoracji Najświętszego Sakramentu  a także do skorzystania w tym czasie z sakramentu pokuty.

Szczegółowe informacje o tym modlitewnym wydarzeniu znajdziesz TUTAJ.

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Pamiętaj, abyś dzień święty święcił
Kobiecy geniusz

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status