WYDARZENIA

24 godziny dla Pana

W piątek 13 marca 2015 r. – na prośbę  papieża Franciszka i w łączności z Ojcem Świętym – na całym świecie w tym także także w świdnickiej katedrze  rozpocznie się całodobowe dzieło modlitewne pt. „24 godziny dla Pana”.

Dzieło polegać będzie na nieprzerwanej 24 godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu połączonej z możliwością skorzystania z sakramentu pokuty. W katedrze, w piątek od Mszy św.o godz. 18.00, której przewodniczył będzie Ksiądz Biskup Ignacy Dec, rozpocznie się czuwanie modlitewne. Przez całą dobę, także w godzinach nocnych, będą je prowadziły delegacje poszczególnych świdnickich parafii. W trakcie adoracji kapłan będzie pełnił dyżur w konfesjonale. Czuwanie zakończy się 14 marca, w sobotę, Mszą św. w o godz. 18.00, której przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Adam Bałabuch.

Zachęcamy do włączenia się w to papieskie dzieło modlitwy, zapraszamy do wspólnej wielkopostnej adoracji Najświętszego Sakramentu  a także do skorzystania w tym czasie z sakramentu pokuty.

Szczegółowe informacje o tym modlitewnym wydarzeniu znajdziesz TUTAJ.

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Przygotować Panu lud doskonały
„Śląsk” zaśpiewa i zagra

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość