WYDARZENIA

Kuźnia

Rockowy zespół chrześcijański, powstał we Wrocławiu z inicjatywy o.Marcina 'Kovala’ Kowalewskiego CMF. Nazwa zespołu ściśle wiąże się z charyzmatem Zgromadzenia Misjonarzy Klaretynów, gdyż 'fragua’ to po hiszpańsku 'kuźnia’, a do kuźni właśnie św.Antoni Maria Klaret porównywał życie duchowe człowieka.

W obecnym składzie „Fragua” gra od 2011 roku. Zespół występował m.in. w Żaganiu, Wrocławiu, Łodzi (3R for Trinity w łódzkiej Dekompresji na jednej scenie z „Zabili mi żółwia”, „Armią”, „Farben Lehre”, „Maleo Reggae Rockers”, „Akurat” „Habakukiem” i „T.Love” ), Frankfurcie nad Menem, Częstochowskiej „Dolinie Miłosierdzia”, w łódzkim „Lizard King’u” z okazji beatyfikacji Jana Pawła II, czy na festiwalach dla młodzieży w Wołczynie, Kuklówce, Świdnicy, Kłodzku, Trzebnicy.

Koncert zespołu „Fragua” odbędzie się w piątek 24 kwietnia 2015 r. o godz. 18:30 w  kościele pw. Świętej Trójcy w Boguszowie-Gorcach k/Wałbrzycha.

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
Między tradycją a nowoczesnością
Bądźcie świętymi!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status