WYDARZENIA

Ocal mogiłę pradziada od zapomnienia

Decyzją Księdza Biskupa Ignacego Deca, na prośbę organizatorów akcji „Mogiłę pradziada od zapomnienia”, po raz kolejny w wybranych parafiach Diecezji Świdnickiej w niedzielę 19 kwietnia 2015 r. odbędzie się przykościelna zbiórka do puszek prowadzona przez wolontariuszy wskazanych szkół.

Akcja ma na celu zebranie środków finansowych, które umożliwią wyjazd młodzieży zaangażowanej w restaurowania polskich nekropolii na Ukrainie. Lista parafii Diecezji Świdnickiej objętych kwestą na Akcję MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA – ZOBACZ SWOJĄ PARAFIĘ.

Na podstawie: diecezja.swidnica.pl

Zobacz także
AVE MARIA u Świętej Anny
Piąte: nie odchodź

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość