WYDARZENIA

Ratujmy Asię Bibi

Film dokumentalny „Ratujmy Asię Bibi” został wyprodukowany przez CitizenGO wraz z organizacją HazteOir.org, Salezjańskim Wolontariatem Misyjnym „Młodzi Światu” oraz Domem Wydawniczym Rafael.

CitizenGO mogło zostać współproducentem filmu tylko dzięki ofiarności tysięcy Darczyńców, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie! Nie mamy żadnych wątpliwości, że musimy mówić o losie prześladowanych chrześcijan i walczyć o uwolnienie Asii Bibi oraz innych chrześcijan, którzy są przetrzymywani w więzieniach i skazani na śmierć. Zaprośmy na premierę znajomych i rodzinę na ten film. Nie mam żadnych wątpliwości, że wiele osób z naszej rodziny i grona znajomych z chęcią obejrzy ten film i że musimy pokazywać rzeczywistość prześladowanych za wiarę sióstr i braci.

POKAZY SPECJALNE FILMU „UWOLNIĆ ASIĘ BIBI”

25 kwietnia 2015 (sobota) – godz. 16:00

26 kwietnia 2015 (niedziela) – godz. 16:00

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM FILMOWE

Ul. J. Piłsudskiego 64 a – Wrocław – rezerwacja tel: 717937900

Chcę w tym miejscu powiedzieć, że wielkim sukcesem zakończył się Kongres „Wszyscy jesteśmy Nazarejczykami”, który zorganizowaliśmy w Madrycie w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. W Kongresie wzięła udział Rodzina Asii Bibi, która apelowała o modlitwę i międzynarodowe wsparcie w celu uwolnienia Asii Bibi. Niech jak najwięcej osób obejrzy film i podejmie refleksję nad losem tych, którzy codziennie obawiają się własne życie i los swoich bliskich. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i z całego serca pozdrawiam,

Magdalena Korzekwa

Campaigns Director CitizenGO Polska

Zobacz także
Gdy budzą się demony
By to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status