WYDARZENIA

Święci ze slumsów

„Zasmucani, ale zawsze radośni. Ubodzy, a w wspomagający wielu. Niemający niczego, a posiadający wszystko” (2 Kor 6,10).

Grupa młodzieży włoskiej wybrała się na podróż misyjną, by budować proste domy dla rodzin, które straciły wszystko. W konsekwencji młodzież więcej otrzymała niż dała. Młodzi ludzie spotkali tam biednych bogaczy. Biednych materialnie, bogatych duchem. Obejrzyj i przyjmij do serca. Zobaczmy film dokumentujący tę niezwykłę misję wymiany darów.

https://www.youtube.com/watch?v=SBP_bg2l7D4

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym prezentujemy video inspirujące nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy  Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Biskup Mirosław Milewski nowym krajowym asystentem Akcji Katolickiej
An Analysis Proposition Is No problem Ever again

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status