WYDARZENIA

Co złego trzeba jeszcze zrobić Polakom, aby wreszcie powiedzieli DOŚĆ!

W wywiadzie telewizyjnym po debacie Bronisław Komorowski powiedział jedną rzecz prawdziwą, że te wybory mają olbrzymie znaczenie, bo chodzi o zupełnie odmienną wizję Polski. Tak, to prawda!

W niedzielę Zesłania Ducha św. Polacy zadecydują czy chcą Polski zakłamanej, skorumpowanej, skierowanej przeciwko rodzinom, promującej gejowską subkulturę genderową i demoralizującą nasze dzieci, atakującą Krzyż i niszczącą naszą katolicką tradycję i kulturę. Tej wizji Polski zaciekle broni Bronisław Komorowski.

Czy wybiorą Polskę św. Jana Pawła II? Polskę, która ceni swoich obywateli, chroni swoje dzieci i młodzież, szanuje wiarę i Pana Boga? Polskę Solidarności i Polskę w pełni wolną? Pan Bóg nikogo nie zmusza, daje wolny wybór. My teraz taki wolny wybór mamy. Co wybierzemy, od tego będzie zależała przyszłość nasza i naszych dzieci.

Środowiska liberalne już to zrozumiały i gwałtownie się mobilizują. Aktor, który publicznie odczytywał bluźnierczą sztukę „Golgota Piknik” wypowiada się w telewizji, że nie wyobraża sobie takiej Polski, w której nie byłoby mu wolno publicznie bluźnić. Młode lesbijki krzyczą, że trzeba ratować wolność, bo czują się zagrożone. Młodzieżówka PO publicznie zamyka się w klatkach. Liberalne media wmawiają, że debatę wygrał Bronisław Komorowski, który broni tych lewackich zachowań i poglądów oraz kłamie. Komorowski twierdzi, że trzeba się wzajemnie szanować, ale nigdy nie bronił (i nie zamierza bronić) coraz częściej obrażanych i atakowanych wierzących katolików. Nie broni polskich rodzin, nie chroni dzieci! Nie popiera rodziców, którzy chcą wychowywać swoje dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami. Nie o taką wolność zabiegaliśmy walcząc z komuną i tworząc Solidarność.

A ja ciągle się zastanawiam, co złego trzeba jeszcze zrobić Polakom, aby wreszcie powiedzieli DOŚĆ! Naszą szansą jest Andrzej Duda, a nie wiadomo czy nie jest to nasza ostatnia szansa.

Ewa H. Kowalewska

Human Life International Polska

Zobacz także
Przyjmiemy dar nadziei
Idźmy naprzód z nadzieją

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status