WYDARZENIA

Kochacie swój dom?

„Kochacie swój dom? Jeśli tak, to dlaczego pozwalacie wkradać się do niego tym, którzy chcą go zmieniać po swojemu? Dlaczego z tego naszego domu, jakim jest Polska, tylu ludzi ucieka? Nie czują się tu dobrze, bo nie chorzy nie mają opieki, wielu ludzi cierpi głód, panuje drożyzna i wciąż brakuje miejsc pracy”.

To część refleksji ks. prałata Mariana Mądrego – dziekana Dekanatu Ząbkowice Śląskie Północ – podczas Mszy św. za Ojczyznę, odprawionej w kościele parafialnym pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich podczas uroczystości z okazji 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jakże trafne pytania, odpowiedzi na które powinniśmy konsekwentnie znajdować i wcielać w życie.

Zdjęcie, które publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane podczas wspomnianej liturgii sprawowanej 3 maja 2015 r.  Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Sprawiedliwy
Upomniał się o Akcję Katolicką w Polsce

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Akcja KatolickaAkcja Katolicka Diecezji ŚwidnickiejBardoBenedykt XVIBiskup ŚwidnickiBoże NarodzeniechrześcijaństwoDiecezja ŚwidnickaEpiskopat PolskietykaEucharystiaewangelizacjafilmfotografiaFranciszekGłuszycaIgnacy DecJan Paweł IIJasna GóraJezus ChrystusKościółkulturaMagdalena JaroszMaryjamediamiłosierdziemodlitwaMonika RejmanmłodzieżpatriotyzmPielgrzymkapolitykaPolskaproliferekolekcjerodzinaSławomir AugustynowiczUrszula FurtakvideowiaraWielki PostZąbkowice ŚląskieŚwidnicaświadectwoświętość