WYDARZENIA

Kochacie swój dom?

„Kochacie swój dom? Jeśli tak, to dlaczego pozwalacie wkradać się do niego tym, którzy chcą go zmieniać po swojemu? Dlaczego z tego naszego domu, jakim jest Polska, tylu ludzi ucieka? Nie czują się tu dobrze, bo nie chorzy nie mają opieki, wielu ludzi cierpi głód, panuje drożyzna i wciąż brakuje miejsc pracy”.

To część refleksji ks. prałata Mariana Mądrego – dziekana Dekanatu Ząbkowice Śląskie Północ – podczas Mszy św. za Ojczyznę, odprawionej w kościele parafialnym pw. Św. Anny w Ząbkowicach Śląskich podczas uroczystości z okazji 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jakże trafne pytania, odpowiedzi na które powinniśmy konsekwentnie znajdować i wcielać w życie.

Zdjęcie, które publikujemy w ramach cyklu Zostań reporterem Portalu AKCJA zostało wykonane podczas wspomnianej liturgii sprawowanej 3 maja 2015 r.  Jeśli i Ty widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, które są wyrazem więzi z Bogiem, sfotografuj to, co widzisz profesjonalnym aparatem lub telefonem komórkowym. Wyślij następie na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI. To, co widzisz – dzięki Tobie – zobaczą inni na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Toksyczną pigułkę daje się do rąk naszym dzieciom
Diecezjalne obchody patronalnego święta Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – święta Chrystusa Króla

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status