WYDARZENIA

Mario, czy wiedziałaś?

Mario, czy wiedziałaś, że Twój synek pewnego dnia będzie chodził po wodzie? Mario, czy wiedziałaś, że Twój synek ocali naszych synów i córki? Czy wiedziałaś, że Twój synek przybył by uczynić Cię nową? To dziecko, które urodziłaś, wkrótce Cię oswobodzi.

Mario, czy wiedziałaś, że Twój synek przywróci wzrok ślepemu? Mario, czy wiedziałaś, że Twój synek uciszy burzę swoją ręką? Czy wiedziałaś, że Twój synek chodził tam gdzie stąpali aniołowie? I kiedy całujesz swoje dzieciątko, pocałowałaś twarz Boga. Mario, czy wiedziałaś, Mario, czy wiedziałaś, Mario, czy wiedziałaś… Ślepy przejrzy, głuchy usłyszy i martwy znów ożyje. Kulawy podskoczy, niemy przemówi wielbiąc baranka. Mario, czy wiedziałaś, że Twój synek jest Panem stworzenia? Mario, czy wiedziałaś, że Twój synek pewnego dnia będzie rządził narodami? Czy wiedziałaś, że Twój synek jest idealnym niebiańskim Barankiem? To śpiące dziecko, które trzymasz jest wspaniałym Jestem. Mario, czy wiedziałaś, Mario, czy wiedziałaś, Mario, czy wiedziałaś…

Cytowane słowa to tłumaczenie pięknej piosenki, którą dzisiaj, w kolejną majową sobotę posyłamy Czytelnikom, a za Państwa pośrednictwem następnym osobom. Słowa i melodia niech trafią do naszych serc. Piosenka może się kojarzyć z …Bożym Narodzeniem, ale przecież macierzyństwo Maryi nie przestaje być źródłem inspiracji.

Muzyka i obraz pomagają zobaczyć, to czego nie usłyszymy i nie zobaczymy zmysłami. Kontynuujemy muzyczny cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy  Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Córka Hioba
Wzrost znaczenia religijności

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status