WYDARZENIA

Teraz rozumiem dlaczego wielki Święty Jan Paweł II przyszedł spośród Was!

Pewnie słyszeli Państwo o Mary Wagner, która niestrudzenie walczy o dzieci, ich matki i całe rodziny modlitwą i działaniem. Ale może nie do wszystkich dotarła najnowsza informacja o tym, że Mary Wagner została skazana na 10 miesięcy więzienia.

Dlatego Fundacja Pro-prawo do życia napisała petycję skierowaną do Ministra Spraw Zagranicznych, w którym prosi o podjęcie interwencji dyplomatycznej w obronie Mary Wagner. Mary Wagner wielokrotnie dziękowała nam – Polakom za zaangażowanie w jej sprawę. Mama Mary napisała: „Dziękuję z najgłębszych miejsc w moim sercu za Waszą miłość i wsparcie mojej córki, Mary. Myślę, że jako naród, naprawdę rozumiecie co Mary robi, i z tego powodu oraz ze względu na swoją wielkość serca, Mary miała więcej wsparcia od Was, niż gdziekolwiek indziej na świecie. Teraz rozumiem dlaczego wielki Święty Jan Paweł II przyszedł spośród Was! Rzeczywiście jesteście naprawdę błogosławieństwem dla Mary i niemowląt o których ona mówi.” Jeśli więc możemy coś zrobić dla Mary, nie powinniśmy być bierni. Szczególnie wymowna jest postawa Mary Wagner, która w czasie rozprawy ponownie zachowała milczenie. Był to wyraz solidarności z ofiarami aborcji. Przykład Mary Wagner budzi mój wielki niepokój. Jeśli nie powiemy głośno „Tak dalej być nie może!”, takich więźniów skazywanych za szlachetne sumienie będzie przybywało. Co mogą zrobić zwykli ludzie? Po pierwsze, zainteresować się sprawą Mary Wagner, po drugie, powiedzieć o niej znajomym. Zachęcam do przekazania jak największej grupie osób linka do petycji. Wierzę w to, że większość naszego społeczeństwa myśli normalnie, jest za życiem i za rodziną, ale póki co tej większości nie słychać wystarczająco głośno. Zmieńmy to.

Zachęcam do przyłączenia się do akcji:

http://citizengo.org/pl/mary-wagner-skazana-podpisz-list-do-msz

Serdecznie Państwa pozdrawiam wraz z całym Zespołem CitizenGO

Magdalena Korzekwa

CitizenGO

Zobacz także
W poranek niedzieli Zmartwychwstania
Dzięki, o Panie, składamy dzięki!

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status