WYDARZENIA

Rodzina to skarb

Przez polskie miasta przeszły marsze dla życia i rodziny. Z roku na rok przybywa na mapie punktów, w gdzie budzi się świadomość znaczenia rodziny w życiu człowieka i potrzeby zamanifestowania tej prawdy w przestrzeni publicznej.

Zbyt często bowiem, w ostatnich latach, jesteśmy świadkami akcji antyrodzinnych. Wychodzimy więc na ulice naszych miast, by okazać przywiązanie do wartości, jakie wnosi w życie społeczne i osobiste rodzina. W naszej Diecezji Marsz dla Życia i Rodziny przeszedł już przez Nową Rudę, Świdnicę, Wałbrzych i Ząbkowice Śląskie (na zdjęciu). Zaplanowane są jeszcze marsze w Dzierżoniowie i Świebodzicach.

Jeśli widzisz coś, co jest jakimś szczególnym świadectwem wiary, jeśli jesteś świadkiem zdarzeń, będących wyrazem więzi z Bogiem – sfotografuj to, co Cię urzekło, zaskoczyło lub to, co uważasz za piękne, szczere i cenne świadectwo wiary i wyślij na adres: info@serwer1739513.home.pl tytułując mejl hasłem: REPORTER AKCJI.

Zobacz także
German Death Camps
Październikowe dziecko

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status