WYDARZENIA

Niezwykłe instrumentalne brzmienia

Za nami już drugi koncert w ramach II Międzynarodowego Forum Muzycznego. Tak jak poprzedni, tak i ten okazał się dla melomanów wydarzeniem wysokiej klasy.

Magicznie wibrujące dźwięki skrzypiec Roberta Bachary i niezwykłe organowe tony Macieja Batora, które unosiły się w Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przez ponad 90 minut koncertu, wprawiły wszystkich przybyłych w nastrój rozmyślań, refleksji i pięknych emocji. Aplauz był oczywistym podziękowaniem za obfite muzyczne dary, jakimi podzielili się ze słuchaczami obaj wybitni muzycy. Rzecz jasna słowa nie oddadzą wrażeń odbieranych zmysłem słuchu, ale garść fotografii, niech będzie ilustracją powyższej notki.

Jednocześnie już zapraszamy na następną odsłonę Bardzkiego Lata Organowego. Tym razem poza szeroką paletą brzmień organów usłyszymy piękno głosu ludzkiego poddanego harmonii śpiewu chóralnego. Wystąpi bowiem Chór Domkantorei z niemieckiego miasta Schleswig. Trzeci koncert tego lata odbędzie się w piątek 24 lipca 2015 r. o godz. 19:00. Naprawdę warto znaleźć czas i zanurzyć się w szlachetnej muzyce wypełniającej piękną świątynię w Bardzie.

Zobacz także
Wszystkiego dobrego na ten święty czas….
Miłości iskierka

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status