U NAS WYDARZENIA

Wróciliśmy !

Portal AKCJA redagowany przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej jest już ponownie dostępny dla Czytelników.

Miesiąc trwała praca nad wydobyciem Portalu AKCJA z zawirowań spowodowanych złośliwymi siłami pochodzącymi z sieci internetowej. Przywracanie całej jego zawartości gromadzonej od 18 lutego 2013 r. i codziennie aktualizowanej wymagało pewnego wysiłku, ale też stało się inspiracją do odnowienia szaty graficznej naszej witryny.

Pojawiło się też kilka nowych funkcji, dzięki którym strona www.diak.swidnica.pl jest bardziej przejrzysta i interaktywna. Kolejne publikacje są zamieszczane w trybie chronologicznym, bardzo widoczne są tzw. „tagi”, wg których można znaleźć interesujące zagadnienie i wyszukiwarka. Za jej pomocą trafić można do konkretnego słowa lub frazy. Widoczne są także uwidocznione materiały najczęściej oglądane przez internautów oraz te, które redakcja traktuje jako szczególnie interesujące. Pod każdym artykułem sugerujemy również dotarcie do innych publikacji o zbliżonej tematyce. Czynna jest nadal sonda internetowa. Nowością jest opcja komentowania poszczególnych artykułów (widoczna na dole pod każdą publikacją). Będziemy ją moderować tylko pod kątem przestrzegania tzw. „netykiety” i przepisów prawa. Uruchomiliśmy także możliwość udostępniania artykułów poprzez portale społecznościowe, dzięki czemu trafić mogą do szerszego grona odbiorców. Oczywiście zachęcamy do zaglądania na związany z Portalem AKCJA profil na Facebook’u i promowania naszych postów wśród swoich znajomych. Polecajcie Portal AKCJA swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym.

Zapraszamy parafie, instytucje, wspólnoty i środowiska katolickie Diecezji Świdnickiej do przekazywania naszej Redakcji wiadomości i materiałów do publikacji. Portal AKCJA od początku chce być przestrzenią medialną dla wszystkich, którzy chcą dzielić się tym, co prawdziwe, dobre i piękne. Ufamy, że nasze dzieło służy ewangelizacji, a więc jest na chwałę Bożą.

Redakcja

Zobacz także
Maryjo, Królowo Polski, jestem przy Tobie, pamiętam, czuwam
Inspiruje i integruje

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status