WYDARZENIA

Prawda o Amnesty International

Kilka razy bardzo młodzi działacze Amnesty International zaczepiali mnie na ulicy prosząc o darowiznę. Gdy pytałam ich o stanowisko Amnesty do aborcji, twierdzili, że organizacja nie ma stanowiska albo zaprzeczali, że aborcję promuje. Tymczasem, ostatnie działania Amnesty International nie pozostawiają cienia wątpliwości, że wspiera ona aborcję.

Petycja, o której poparcie bardzo proszę, jest po to, aby przypomnieć Amnesty International o jej najważniejszych działaniach, czyli walce o niesprawiedliwie przetrzymywanych w więzieniach oraz po to, aby wszyscy, którzy wspierali i wspierają finansowo Amnesty, mieli świadomość jej stosunku do aborcji. Przekażmy tę petycję znajomym. Co konkretnie zrobiła ta organizacja?

  • Kilka tygodni temu przeprowadziła kampanię, w której naciskała na Irlandię, aby ta rozpowszechniła w swoim kraju aborcję. Kampania ciągle jest na angielskich stronach Amnesty International (warto zwrócić uwagę na to, że na polskiej stronie Amnesty również popiera aborcję, wspierając przede wszystkim polskie rozwiązania aborcyjne).
  • Kampanie o podobnym wydźwięku zostały przeprowadzone w Meksyku, Chile, Salvadorze i Argentynie. Tam też Amnesty International forsowała aborcję.
  • Amnesty wyraziła swoje stanowisko oficjalnie na forum ONZ w czerwcu tego roku. W swojej interwencji na forum Komitetu Praw Człowieka wyraziła stanowisko, aby aborcja została uznana za „prawo człowieka” (pamiętajmy, że nie ma żadnego dokumenty prawa międzynarodowego, który przyznawałby aborcji taki status!). Działacze tej organizacji forsowali fałszywe zdanie, jakoby „prawo do życia nie dotyczyło czasu przed urodzeniem”.

Jeśli nie zwrócimy uwagi społeczeństwa na działania tak znanej organizacji, możemy dać pole do tego, aby za jakiś czas, za pieniądze wielu Polaków, Amnesty forsowała w specjalnej kampanii zabijanie polskich dzieci w fazie prenatalnej.

Podpiszmy petycję: 

http://citizengo.org/pl/amnesty-international-wspiera-aborcję

Magdalena Korzekwa

Campaigns Director – CitizenGO Polska

Zobacz także
Sail by way of Clinical tests using our Essay Crafting Support
Ognioodporni

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status