WYDARZENIA

Nadejdzie armia, bez pancerzy i żołnierzy

Nadejdzie armia, bez pancerzy i żołnierzy. Będzie to armia męczenników, którzy są wierni aż po śmierć i niosą ze sobą przesłanie miłości. Wy umieracie dla waszego Boga. Nasz Bóg umarł za nas.

W internecie pojawił się film, w którym chrześcijanie oferują mordercom z Państwa Islamskiego przebaczenie. Przesłanie to wykreowała waszyngtońska organizacja „International Christian Concern”. Film jest zatytułowany: „List ludu krzyża do ISIS”. „Wasze apokaliptyczne sny i spektakularne grzechy wstrzasają dzisiaj Bliskim Wschodem. Jednak lud krzyża zbiera się przed waszymi bramami z przesłaniem: idzie za wami miłość!” – głosi „list”. „Przyjdzie armia, bez pancerzy i żołnierzy. Będzie to armia męczenników, którzy są wierni aż po śmierć i niosą ze sobą przesłanie miłości” – piszą dalej autorzy. „Wy umieracie za waszego Boga. Nasz Bóg umarł za nas” – dodają autorzy.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Narodzenie
Kobieta ze smutnym obliczem

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status