WYDARZENIA

Prawdy zagłuszyć się nie da

Aktywność Fundacji Pro – Prawo do życia we wrześniu była w dużej mierze wynikiem całorocznej ciężkiej pracy setek wolontariuszy w całej Polsce. Gdyby nie oni, nie złożylibyśmy w Sejmie 400 000 podpisów obywateli, którzy nie godzą się na zabijanie dzieci w łonach matek, a pełnomocnik komitetu Kaja Godek, nie mogłaby 10 września przedstawić w Sejmie stanowiska milionów Polaków, którzy wiedzą, że aborcja to zabijanie dzieci.

Po raz kolejny starliśmy się na arenie Parlamentu z obłudą i próbami zakłamywania rzeczywistości. Marszałkowie Wenderlich i Kidawa-Błońska oraz posłowie lewicy wielokrotnie nerwowo usiłowali zakrzyczeć słowa Kai Godek, twierdząc, że nazywanie aborcji zabijaniem obraża ich wrażliwość. Szkoda, że wiedza o tym, w jak okrutny sposób mordowane są setki polskich dzieci rocznie nie narusza ich wrażliwości. Parlamentarzyści wciąż udają, że nie słyszą krzyku niewinnych, zabijanych przed urodzeniem istot ludzkich. Media pomagają go zagłuszyć. Ale prawdy zagłuszyć się nie da i dzięki systematycznej pracy obrońców życia, coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę z tego, że aborcja to nie żadne prawo kobiety, ale po prostu morderstwo. Tego barbarzyńskiego prawa nie udało się tym razem zmienić, ponieważ 206 posłów zagłosowało za odrzuceniem projektu „Stop Aborcji”, ale wyraźnie widoczna przy okazji debaty sejmowej panika środowisk lewicowych i medialna kurtyna milczenia spuszczona na sprawę aborcji, pokazują, że Polska się zmienia – że nadchodzi czas, kiedy politycy, którzy nie widzą nic złego w legalnym zabijaniu dzieci, będą po prostu w mniejszości.

Aktywne działania przynoszą efekty. Na polskich ulicach widoczna jest zmiana. Coraz mniej osób waży się publicznie powiedzieć, że zabijanie dzieci w jakimkolwiek momencie rozwoju jest dopuszczalne. Dzieje się to między innymi dzięki pracy naszych wolontariuszy, którzy tylko we wrześniu zorganizowali 9 pikiet antyaborcyjnych, 21 antygenderowych i 4 dwutygodniowe wystawy „Wybierz życie”. We wrześniu po całej Warszawie jeździła również ciężarówka oklejona plakatami pokazującymi prawdę o aborcji i informującymi o stosunku obecnej Premier do zabijania setek dzieci rocznie. Na ciężarówce znajduje się cytat z wypowiedzi Ewy Kopacz: Aborcja, która odbywa się zgodnie z prawem, nie jest niczym złym. Między innymi poprzez tę akcję wyrażamy sprzeciw wobec rządów ludzi niemoralnych. W internecie docieramy co tydzień do setek tysięcy osób! Przy okazji debaty sejmowej nasz zasięg przekraczał 730 000! To ogromna siła, porównywalna do posiadania własnych mediów o wielkim zasięgu. Nieustannie pracujemy nad tym, żeby jak najlepiej wykorzystać możliwość docierania do tak wielu ludzi. Piszemy coraz więcej tekstów i tworzymy coraz więcej grafik informujących o okrucieństwie aborcji. Widzimy, że łączenie działalności na ulicach miast z tworzeniem mediów społecznościowych daje coraz lepsze rezultaty. Wolontariuszy w szeregach Fundacji Pro – Prawo do życia ciągle przybywa, dlatego cały czas organizujemy kursy dla prolajferów. We wrześniu odbyły się trzy kolejne kursy w Gliwicach, Oławie i Ostrowie Wielkopolskim.

Kinga Małecka-Prybyło / Fundacja Pro - Prawo do życia
Zobacz także
Modlitwa w intencji
śp. Benedykta XVI
Świdnickie rekolekcje w drodze

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status