WYDARZENIA

Spróbuję cię naprawić

Kiedy robisz, co w twojej mocy, ale nie osiągasz celu. Kiedy dostajesz to, co chcesz, ale nie to, co potrzebujesz. Kiedy czujesz się taki zmęczony, ale nie możesz spać. Utknąłeś we wstecznym biegu. Kiedy te łzy spływają po twojej twarzy. Kiedy tracisz coś, czego nie możesz niczym zastąpić. Kiedy kogoś kochasz, ale wszystko idzie na marne. Czy mogłoby być gorzej? Światła zaprowadzą cię do domu. I wzniecą ogień w twoich kościach. A ja spróbuję cię naprawić.

Przebój zespołu Coldplay znany pod tytułem „Fix you” (Spróbuję cię naprawić) spiewa utalentowana wokalnie i znana już europejskiej publiczności Siostra Cristina. Najpierw usłyszeć i zobaczyć ją można było we włoskiej edycji, znanego takż w Polsce, muzycznego show telewizyjnego „The Voice of…”. Wtedy wygrała konkurs śpiewając piosenkę „Like a Virgin” z repertuaru kontrowersyjnej piosenkarki Madonny”. To, czym niespełna 30-letnia urszulanka zaskakuje, jest fakt, iż nadaje rozpoznawalnym w przestrzeni medialnej tekstom zupełnie nowy kontekst. Nie brakuje jej również umiejętności wokalnych i choć śpiewa w habicie zakonnym, wkracza na sceny koncertowe i daje niekonwencjonalnie świadectwo o tym, że chrześcijaństwo jest religią radości i piękna.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Człowiek dialogu
Po prostu wierzę

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status