WYDARZENIA

Aborcja jest okrutnym morderstwem

Wydawałoby się, że w nowoczesnym świecie, który tyle mówi o wolności i prawach człowieka, takie sytuacje powinny zdarzać się tylko w filmach. A jednak… w cywilizowanym kraju, jakim jest Kanada, można legalnie zabijać dzieci w fazie prenatalnej, a Mary Wagner i Linda Gibbons, które publicznie sprzeciwiały się takim praktykom, trafiły (znowu!) do więzienia.

Mary Wagner wielokrotnie dziękowała Polakom za wsparcie i stawanie w jej obronie. Pomóżmy jej kolejny raz! Kierujemy petycję do premiera Kanady. Podpisując petycję przypominamy kanadyjskiego rządowi, że „Sytuacja, w której zabijanie dzieci nazywa się działalnością gospodarczą, a osoby starające się ratować niewinne dzieci, traktuje się jak przestępców, przypomina nam czasy terroru komunistycznego w Polsce, kiedy ludzi upominających się o podstawowe prawa człowieka, prześladowano na najrozmaitsze sposoby. Wielu z nich latami przetrzymywano w więzieniach, na podstawie wyroków sądów, wydanych na podstawie nieludzkich praw. Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, a aborcja jest okrutnym morderstwem. Wszyscy możemy się o tym przekonać dzięki rozwojowi ultrasonografii i zarejestrowanym na video aborcjom. Nie możemy udawać, że tego nie wiemy. Jeśli tak czynimy, jesteśmy hipokrytami. Panie Premierze! Prawo, które pozwala na zabijanie dzieci w łonach matek jest absurdalne i nieludzkie.  Może Pan podjąć działania, aby zabijanie bezbronnych dzieci przestało być dopuszczalne. 200 lat temu niewolnicy z Afryki byli traktowani przez brytyjskie prawo jak rzeczy. Brytyjskie prawo chroniło handel niewolnikami jako „działalność gospodarczą”.  Również w Kanadzie działali ludzie, walczący z tym nieludzkim prawem. Wielkie zasługi miało w tej sprawie Stowarzyszenie Przeciwników Niewolnictwa z Toronto. Dzięki nim haniebne prawo zostało uchylone. Pan również może zapisać się w historii jako człowiek walczący o prawa tych, którzy sami bronić się nie mogą – niewinnych dzieci w łonach matek. Przed dwoma wiekami brytyjskie prawo dostrzegło w niewolnikach ludzi. Od Pana zależy, czy prawo kanadyjskie, dostrzeże ludzi w mordowanych przed narodzeniem dzieciach. Pilnej interwencji wymaga również sprawa dwóch kobiet, które dzisiaj bronią honoru Kanady – Mary Wagner i Lindy Gibbons. Przetrzymywanie ich w więzieniu okrywa hańbą Kanadę. Wzywamy Pana do podjęcia działań w celu natychmiastowego ich uwolnienia.

KLIKNIJ I PODPISZ PETYCJĘ W OBRONIE MARY WAGNER

http://www.citizengo.pl/pl/32066-petycja

Gdy już podpiszemy petycję, podzielmy się nią ze znajomymi. Spróbujmy kolejny już raz uwolnić Mary Wagner oraz Lindę Gibbons.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk / CitizenGO Polska
Zobacz także
Modlitewne skupienie w Wałbrzychu
FAKE NEWS’em w KATOLIKA

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status