NAMYSŁY

Zobacz Chrystusa, którego narodziny wyśpiewały anioły

Anioły, które słyszeliśmy na wysokościach, słodko śpiewające o swoich planach. A góry w odpowiedzi powtarzają ich radosny wysiłek: Gloria, in excelsis Deo! Gloria, in excelsis Deo! Przyjdź do Betlejem i zobacz Chrystusa, którego narodziny wyśpiewały anioły. Przyjdź, adoruj na kolanach Chrystusa Pana, nowo narodzonego Króla. Gloria, Gloria, Gloria, Gloria, in excelsis Deo!

Kantata bożonarodzeniowa idealnie odpowiada świątecznemu klimatowi, w jakim nadal trwamy, choć liturgicznie czas ten zakończył się. W Polsce jednakże „przedłużamy sobie” radość z Narodzenia Pana. Dzisiaj prezentujemy klip, w którym muzyka i śpiew są częścią przesłania. Wiele mówi obraz i aura, jaką emanują osoby, które oglądamy na ekranie.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Niedziela Zmartwychwstania
Odkrywanie wielkości ludzkiego serca

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status