NAMYSŁY

Jezu, zabierz to – proszę!

Kiedy czuję, że każda cząstka mnie chce się poddać, przypominam sobie, że już to przechodziłam. Taki punkt krytyczny. I poradziłam sobie. Było znów – naprawdę – dobrze i wiedziałam, że znów chcę tego doświadczyć. Chcę znów doświadczyć śmiechu i radości. Co powiedziałabym komuś, kto stracił nadzieję? Jesteś warty tego, by o Ciebie walczyć. Jesteś ważny. Naprawdę ważny! I musisz powiedzieć Komuś o tym… Komu zdradzisz jak bardzo jest Ci źle. Żebyś nie był w tym sam. Musisz, bo samemu to bywa za trudne…

Nastolatka dzieli się bardzo osobistym świadectwem. Nie jest ono spektakularne, nawet chwilami może się wydawać zupełnie oczywistym to, co mówi ta dziewczyna. Dotyka bowiem zjawisk znanych bardzo wielu osobom i to niezależnie od wieku i płci. Może dlatego, że jest wypowiedź jest taka prosta, zawarte w niej przesłanie ujawnia się w tak jasny sposób.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Bóg nie cieszy się z krwi
Europa staje w obliczu innych kultur świata bez żadnej kultury

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status