WYDARZENIA

Archiwum Wspomnień Jana Pawła II

Instytut Papieża Jana Pawła II oraz Fundacja Wspomagania Wsi zapraszają do udziału w VI edycji konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II, który skierowany jest do gimnazjalistów i licealistów.

Zadaniem jakie stawiamy przed uczestnikami jest nagranie wideo wywiadu z osobami, które uczestniczyły w spotkaniach z papieżem Janem Pawłem II. Celem projektu jest utrwalenie ich przeżyć i komentarzy – zarówno tych bardzo osobistych, jak też wpisujących się w społeczno-polityczny kontekst tamtych czasów.

Zgłoszenie do udziału w konkursie można przesyłać do 10 marca 2016. Ostateczny termin nadsyłania prac upływa 4 maja 2016. Wyniki zostaną ogłoszone 24 maja. Laureaci konkursu w dniach 20 – 22 czerwca 2016 zostaną zaproszeni do Warszawy (z zakwaterowaniem i wyżywieniem). Podczas pobytu w stolicy laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz wezmą udział w warsztatach dziennikarskich oraz innych atrakcjach kulturalnych zapewnionych przez organizatorów. Szczegółowe zasady konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na stronie: http://www.wspomnieniajp2.pl/

Na podstawie: fundacjawspomaganiawsi.pl
Zobacz także
Konkretnym wyrazem miłości do człowieka jest umacnianie sprawiedliwości
Z Wadowic do Watykanu

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status