U NAS

Już jutro u Maryi w Bardzie

Pielgrzymka członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej do Sanktuarium Matki Bożej Strażniczki Wiary w Bardzie już jutro.

Do Bazyliki pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny przybywamy w sobotę 14 maja 2016 r. na godz. 10:00. Będzie czas na osobistą modlitwę i spowiedź. O godz. 11:00 centralny punkt programu, czyli Msza św. przy ołtarzu głównym, w którym znajduje się cudowna figurka Madonny – jak już pisaliśmy w portalu AKCJA – najstarsza rzeźba sakralna w Polsce. Po liturgii spacerem przez Bardo – Miasto Cudów przejdziemy do domu sióstr i tam – przy ognisku – agapa i radosne spotkanie. Popołudnie będziemy mogli spędzić także na wędrówce po dróżkach różańcowych. Do zobaczenia 🙂

Przypominamy przy tej okazji, że za miesiąc, a dokładnie w sobotę 18 czerwca br. udajemy się wspólnie do Częstochowy, aby tam włączyć się w ogólnopolską pielgrzymkę Akcji Katolickiej na Jasną Górę. KLIKNIJ I ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE.

Zobacz także
Nowo wybrany Zarząd DIAK podzielił zadania
Sławiący pokój

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status