NAMYSŁY

Moja wolność

On otwiera drzwi. Nikt nie zamknie ich. On uwalnia więźniów. On kajdany zdjął, także z moich rąk. Wybawiciel. Jezus! Nic nie ciąży już, darowany dług. Na Golgocie wykonało się. Ta przebita dłoń dziś podnosi mnie. W Nim prawdziwa wolność jest. To mej wolności pieśń. Już nic nie trzyma mnie. Chcę tańczyć, chcę śpiewać – w pokoju. Alleluja!

W czerwcu br. ukaże się nowa płyta formacji TGD (Trzecia Godzina Dnia”) pt. „Wracam do domu”. TGD to nie tylko zespół muzyczny ale też wspólnota, dosyć wyjątkowa, ponieważ tworzą ją ludzie reprezentujący różne wyznania chrześcijańskie. Koncerty grupy są nie tyle formą prezentacji artystycznej, co „ubraną w dźwięki” modlitwą. Jak wiadomo Gospel to nie tylko gatunek muzyczny ale przede wszystkim Ewangelia czyli Dobra Nowina o Jezusie. Z tej płyty pochodzi piosenka „Moja wolność”, którą dzisiaj zostawiamy Wam jako motyw refleksji nad tym, co naprawdę znaczy wolność.

Kontynuujemy filmowy cykl na Portalu AKCJA, w którym proponujemy wysłuchanie i obejrzenie klipów video inspirujących nas do głębszego przeżywania wiary i jedności z Kościołem. Zapraszamy Czytelników naszego portalu do przesyłania linków do własnych lub znalezionych w sieci krótkich klipów, które będziemy udostępniać na Portalu AKCJA.

Zobacz także
Wychowanie naśladowaniem miłosiernej miłości Boga
Jak przygotować się do kanonizacji Błogosławionego Jana Pawła II?

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status