U NAS

Sławiący pokój

„Sławiący pokój” – tak tłumaczy się znaczenie imienia Sławomir. W katalogu katolickich świętych i błogosławionych nie znajdujemy takiej postaci, ale to nie znaczy, że noszący to piękne imię, nie cieszą się wsparciem Opatrzności.

Tej nieustannej pomocy życzymy naszemu asystentowi diecezjalnemu Księdzu doktorowi Sławomirowi Augustynowiczowi. Jako, że jest zawsze otwarty i cierpliwy wobec typowej dla świeckich skłonności do szybkiego działania; a jednocześnie zawsze podnosi nas na duchu, gdy – jak to zwykle bywa z ludźmi zanurzonymi „w świecie” – zatrzymujemy się wobec niespodziewanych przeszkód; z serca życzymy, aby każdy dzień kapłańskiej posługi przynosił Księdzu wiele radości z owoców tej ofiarnej pracy w Kościele.  

Niech Matka Boża – Królowa Apostołów oświetla drogi, niech Święty Jan Paweł II przyczynia się do tego, by nie brakowało Księdzu sił duchowych i fizycznych. Niech nie opuszcza Księdza optymizm i niech zawsze sprzyja Boże błogosławieństwo.

W imieniu członków i sympatyków

Akcji Katolickiej Diecezji Świdnickiej

Magdalena Jarosz

Prezes Zarządu DIAK

Zobacz także
Rola i misja świeckich w Kościele
STOP manipulacji

Zostaw komentarz

Treść*

Twoje Imię*
Strona www

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status